I feel max super good! (VU Informologija)

2010.07.24 | Žymos: ,

Vakar diena suvartojo nemažą dalį mano nervinių ląstelių.  Ne mano vienos, aišku. Užtenka pasiskaityti kolegų abiturientų atsiliepimus apie vieno svarbiausių Lietuvos švietimo sistemos puslapių – www.lamabpo.lt viražus ir supranti, kad pati dar nelabai kentėjai. Ypač sukrečia tas faktas, kad tie, kuriems nepavyko įstoti į valstybės finansuojamas studijas, savo vietą po saule sužinojo tik šiandien, apie 14h. Para laiko vėliau! Čia Lietuva, čia lietūs lija.

Aš vakar kankinausi apie 20 minučių. Refleksiškai perkraudama vis tą patį puslapį, stebėjau besikeičiančius sistemos klaidų pavadinimus. Bet viskas nublanko tą akimirką, kai ekrane pamačiau savo prašymą.

1 VU 612P10001 0328 informologija vf NL 19.20 19.20 kvietimas, NL

„Kvietimas,NL“ reiškia, kad aš pakviesta. Ten, kur rašiau pirmu numeriu! Nieko geresnio ir būt negalėjo! Taip, pildant prašymą vis dvejojau, kur rašyt pirmu numeriu, kol galiausiai palikau šitą.  Viskas, ką jaučiau, pamačius, kad mano vasaros vargai atsipirko, buvo vien tik džiaugsmas. Ramybė, kad patekau ten, kur ir yra mano tikroji vieta. Seniai tokį ramumą buvau jautus.

Ir, be viso to, dar daugybė mažų džiugių dalykėlių! Į tą pačią specialybę įstojo dar trys merginos iš mano mokyklos. Geriausia draugė – į kultūros istoriją ir antropologiją, o tai reiškia, kad mūsų bendrabutis bus tas pats. Didžioji dauguma savų įstojo arba į VU fakultetus esančius vienas šalia kito Saulėteky arba į VGTU.  Beveik visi laimingi ir patenkinti. Patenkinta ir aš. Šiandien jau susitvarkiau dokumentus, esu oficiali studentė.

Aš žinau, kad viskas bus nerealu. Aš žinau, kad man pasisekė.

 1. eik tu
  2010.07.30 14:07

  Nerealu bus is kitos puses matyt. Bet tikrai nerealu.

 2. Cc
  2010.08.01 16:45

  :DD

  + už geriausią draugę ir pozityvumą dienike
  – už lyja rašybą.:D

 3. 2010.08.09 0:35

  Sveikinu! Linkiu, kad šis užsidegimas niekur neišgaruotų per tuos ketverius metus. ;) (Šiemet baigusi informologiją) :)

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2010.08.09 1:18

   ačiū labai! stengsiuosi išsaugoti informologo vardo garbę :D

   • 2010.08.09 11:23

    Jei netyčia kiltų klausimų, gali drąsiai kreiptis, mielai pagelbėsiu. :)

 4. murr
  2010.12.05 12:06

  Sveika.
  Noreciau paklauuusti, su kokiais egzaminu rezultatais istojai (jei ne paslaptis) ir ar reikia stojant matematikos? :O
  na ir siaip,ar idomu mokytis?:)
  pati domiuosi,tai tokie klausimukai kamuoja vis;/

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2010.12.05 18:31

   Labas :)

   lietuvių 80, istorija 86, anglų 92, bet be problemų galima įstot ir su mažesniais :)
   dar reikia informacinių technologijų pažymio, aš B lygiu turėjau 10 :)

   matematikos stojant nereikia, bet pirmam semestre yra aukštoji matematika, todėl nuo šito dalyko niekur nepabėgsi :D bet dėstytojas labai supratingas ir atlaidžiai žiūri į humanitarų nemokėjimą, todėl tikrai nieko baisaus :)

   dabar mokomės vadybos teoriją, komunikacijos įgūdžius, komunikacijos ir informacijos istoriją, anglų kalbą, ekonomiką, na ir a. matematiką :) iš tikrųjų įdomu, naudinga ir nepasakyčiau, kad labai sunku, kol kas tikrai nesigailiu pasirinkimu, o ateity, kai bus dar daugiau dalykų susijusių su komunikacija, manau, iš viso bus džiugu :)

   jei turi kokių nors klausimų drąsiai rašyk į e-mail agne.svetnickaite(eta)gmail.com, arba skype ade_ma, puikiai žinau ką reiškia tas kamavimasis :))

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos