Žiema žiema, bėk iš barako.

2010.11.29 | Žymos: , , , ,

Iš esmės šis metų laikas man visai prie širdies ir tikrai labiau patinka už tešlynus ir purvus vėlyvą rudenį. Juk svarbiausia taisyklė – tinkamai apsirengti ir jeigu tik nėra vėjo niekadėjo, žiemą gamtoj galima nuveikti daug smagių dalykėlių.  O kaip smagu būna sugrįžti į šiltus namus, šildytis kojas ant radiatoriaus rankoje laikant didelį arbatos puodelį. Šiandien supratau, kad bent jau iki atostogų tokių malonumų kažin ar turėsiu, nes žiema įsimetė š baraką.

Juokingiausia tai, kad dar prieš savaitę kambary vaikštinėjom pasipuošę tik marškinėliais trumpomis rankovėmis, o dabar tenka sėdėti apsimūturiavus įvairaus pobūdžio šildomaisiais drabužiais. Oras atšalo, o radiatorių įšilimas liko toks pats. Dar ir vėjas daro savo – pučia iš tos pusės į kurią yra mūsų langai. Langais rudenį mes labai džiaugėmės – plastikiniai, durys į balkoną irgi, tai šalta jau tikrai nebus. Bet pasirodo, kad tie, kurie montavo šias puikenybes, ties aštuntu aukštu jau kiek privargo ir paliko skylučių, tarpelių ir visokių kitokių ertmių vėjui praeiti. O vėjas tuo naudojasi. Kadangi mano lova ties balkono durimis, šiandien prigulus popietuko turėjau visiškai užsimaskuoti, nes kitaip, tikriausiai, būčiau pabudusi su apšarmojusiais plaukais.

Oficialios bendrabučio taisyklės šildytuvus leidžia turėt tik kampinių kambarių gyventojams, bet kokios būtų taisyklės, jeigu jų niekas nelaužytų. Laužom ir mes. Tik tada iškyla dar viena problema – elektros saugikliai, kurie turi nežabotą potraukį išsimušti ir neįsimušti atgal. Džiaugsmo tai neteikia nei mums, nei kaimynams. Kaip galima apribojam savo el. prietaisų naudojimo apimtis, bet saugiklių tai nesuvaldo. Teko net arbatinuką gabentis pas draugę į kitą aukštą, nes virdulio užkaitimas tapo neįmanoma misija. Dar gerai, jog nenutinka taip, kad išsijungia visa elektra kambary, nes tada tektų pereiti prie romantiško apsišvietinėjimo žvakėmis.

Taigi, kadangi šildymasis elektra atkrenta, laužą kurti vidury kambario dar nelabai drįstame, reikia ieškoti alternatyvių problemos sprendimo būdų (sąvoka iš šiandienos vadybos kolio). Bandysime eit lengviausiu keliu – kamšysime langus (su plastikinių kaišymu nė vienai nėra tekę susidurti),jei nepagelbės – viską užpurkšim makrofelx’u ir iki pavasario galėsim būti ramumo būsenoj. Nes žiema mums patinka ir visiškai nesinori, kad šį pomėgį apkartintų kiauras barakas.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos