Stiklo kalnas.

2011.03.10 | Žymos: , ,

Gyvenu gerai. Nors pavasaris dar tik kalendorinis, o šiandieninė (03-10) pūga iš viso iš vėžių išmušė, bet gerai. Išvien klausau Hiperbolės. Jau savaitė. …Ir laukas atrodė bekraštis/ir aš negalėjau sustoti/ir kraujas staiga tapo karštas/širdis staiga tapo beprotė… Šiandien buvau LOGIN savanorių susirinkime. Kadangi kita darbo savaitė man prasideda tik nuo antradienio, 3/4 jos skirsiu šitam reikalui. Iš pirmo žvilgsnio/įspūdžio panašu, kad liūdna nebus. Jei kas ateisit, prieisit prie info stendo – rasit mane. Lauksiu ir bandysiu visada šypsotis.

Per vokiečių pradėjom mokytis skaičius.  Eins, zwei, drei, vier, funf etc. Iki dvidešimt. Ne juokai.  Semestro gale parašysiu įrašą čia vokiškai, galės visų translate’riai kaist. O va su asmenine svetaine IKT paskaitai labai strigau. Tingiu. Dažnai su manim taip – užsikuriu, atrodo, kad kalnus nuversiu. Bet nei kalnai griūna, nei pati ilgai liepsnoju. Jaučiu, kad per mano gimtadienį žvaigždės susidėliojo taip, kad atsidūrė tamsiojoje materijoje. Reikia Big Bang. Tikiuosi, kad tai bus pavasaris.

Šiandien su drauge kalbėjom apie žmonių pasikeitimus. Apie tai, kad pradeda ristis ristis pamažu, o tada kūlversčiais ir jau niekas nepagaus. Ir labai liūdna, nes matai, kad žmonės gadinasi sau gyvenimus, bet jie sako, kad jiems px, nors taip nėra, tiesiog taip gyventi paprasčiau. O ta elementari tiesa, kad niekas tavęs negerbs, jeigu pats savęs negerbi tik dar labiau išryškėja. Išvada: gerai, kad bent jau mes fainos. Nors ir nekuklios. O jei rimtai, tai kažkaip smagu dėl savęs, kad beveik žinai, kad viskam savas laikas ir vieta. Čia jau šioks toks pasiekimas gyvenime. Ne veltui šiandien gavom ordinus (OK, fakulteto ženkliukus, bet čia mažai skiriasi).

Ką aš noriu visu tuo pasakyti? Nieko. Tiesiog sėdžiu viena kamabry barake, turiu ledų ir medaus, aplinkui išmėtyti daiktai, kuriuos reikia kaip nors susipakuoti, draugaičių nėra, jau pas mamas kotletus valgo, aš irgi namo noriu, o pakalbėti nėra su kuo, tai rašau.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=MwrrcNId84o[/youtube]

  1. Profilio nuotrauka (Dmitrij)
    2011.03.12 6:55

    Toks tipiškas pavasario pradžios įrašas :). Atrodo, kad visi jaučia maždaug tą patį.

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos