S-s-s-tylish

2011.01.23 | Žymos:

Vakar piktasis gnomas Arvydas informavo, kad esu apdovanota.  O bet kad tačiau tuo metu buvau grįžusi iš sesijos baigimo šventės tėviškėj, todėl produktyviai skaityti jau nesisekė, tad tik šį rytą, pakilus su pirmais žieminiais paukščiais, įsigilinau į gnomo įrašą ir supratau, kad I was awarded as a stylish blogger. Pasinaudojau visagalės google pagalba, kad sužinočiau kas per … čia tie apdo ir paaiškėjo, jog į šitą reikalą gana plačiai įsitraukus visą tarptautinė tinklaraštininkų bendruomenė. Na ką, jungiuosi ir aš (bei laukiu iš popieriaus iškirpto medalio, kurį garbingai pasikabinčiau ant taškuotos sienos barake ir girčiausi kambariokėms ir ne tik joms).

So,  turiu pranešti iš kur gavau šį apdo (prievolė Nr. 1).  Nors pirmoje pastraipoje ir atskleidžiau, kad taip mane įvertino piktas gnomas Arvydas, bet, būdama labai gudri, nepadariau to triuko, kai kliktelėjus ant paryškinto žodžio, esi nuskraidinamas į kitą puslapį. O taip elgiuosi todėl, jog tinklaraštis www.gnomas.lt iš tikrųjų yra labai visaip smagus ir įdomus, tai apleidę mano iškrovos terpę, čia galit ir nebegrįžt (liūdna-šypsena-iš-skype).

Prievolė Nr. 2 yra parašyti septynis dalykus apie save. Kaip supratau, vardas, pavardė, gimimo metai ir ką mėgstu veikti laisvalaikiu kaip ir nelabai tinka, bandau kažką paįmantraut.

 1. Esu priklausoma nuo kompiuterio. Na, jei išeinu kur nors su draugais ar iškeliauju į negyvenamą salą, kur nėra šio stebuklo, man jo kaip ir nereikia ir jokių atchodų kaip ir nebūna, , bet namie/barake beveik visą laiką praleidžiu internetinėje erdvėje. Ir tai visai visai nedžiugina.
 2. Nebijau kalbėti viešai. Jei ir būna koks jauduliukas, tai tik startinis, privalomas. Nuo pradinių klasių dalyvaudavau meninio skaitymo konkursuose, vėliau pradėjau vaidinti, vesti renginius, bandžiau save vietiniam radijuje, todėl ta scenos ir žmonių baimė liko toli toli praeityje.
 3. Iki vienuoliktos klasės buvau šventai įsitikinus, kad studijuosiu politikos mokslus (net ir dvyliktoje besikankinant grįždavo toks mintys). Taip galvojo ir visi aplink mane. Tačiau vieną dieną patyriau nušvitimą ir supratau, kad nė velnio aš ten nenoriu. Norėjau tapti aktore, teatro mokytojas sakė, kad turiu talentą ir net bandžiau stot į LMTA. Nežinau gerai ar ne, kad neįstojau. Bet scenos trūksta.
 4. Man labai patinka knygos ir filmai apie karą (kad ir kaip tai nebūtų tinkama merginoms). Ypač Afganistano. Zigmo Stankaus „Kaip tampama albinosais“ skaičiau du kartus, o filmas 9 рота jau seniai neiškrenta iš mano favoritų sąrašo.
 5. Man patinka rusų kalba ir kultūra. Ir muzika. Aišku, ne tas jų popsas, bet grupės kaip Земфира, Мумий Тролль, БИ-2, 5’nizza ar Любэ. Iš tikrųjų, tai mane laaaabai erzina daugelis mano bendraamžių, kurie sako, kad viskas, kas susiję su Rusija yra vien blogai, nes ten yra daug geriau negu daug kur Vakaruose. Pati rusiškai susikalbu, nemažai ir suprantu, bet norėčiau šią kalbą mokėt tiek, kad skaityčiau Dostojevkio, Tolstojaus, Puškino ir kt. originalius kūrinius, o žiūrėdama filmus neturėčiau eit pas tėtį konsultuotis dėl vieno ar kito žodžio.
 6. Mėgstu reklamas.  Kiekvieną dieną jas žiūriu savo noru ir tai man taip įprasta, kaip pasitikrinti e-mail ar apsilankyti fb. Būtent šis pomėgis padėjo apsispręsti renkantis studijas ir aš labai labai tikiuosi, kad kada nors mano pomėgis bus ir pragyvenimo šaltinis. Tikrai tikiuosi.
 7. Nemėgstu betikslio susirašinėjimo SMS (ir šiaip kitom priemonėm, bet šita ypač). Visi žino, kad jeigu reikia mane pasiekti, tuomet privalu skambinti, tada gal dar dar atsakysiu, nes telefonas dažniausiai būna kur nors užmestas, numestas ir žinutes pamatau po kelių valandų. Todėl su manim reikia kontaktuot internetu, bet ir tai galiu neatrašyt, jei nenoriu :).

Prievolė Nr. 3 – perduoti apdo ilgai juo nepasidžiaugus. Pagal pradinę idėją, vieną medalį reikia padalinti į penkiolika dalių, bet tiek man sudėtinga (tiksliau per daug tingiu tiek nuorodų kopijuot), todėl kaip ir daugelis apsiribosiu trimis: http://vjusta.fire.lt/, http://blog.paranoid.lt/ ir http://bukoptimistas.lt/. Dar reikia pranešti kolegoms, kad juos apdovanojai. Nes kas per apdo, jei apie jį nežinai?

Dovanokite ir būsit apdovanoti!

 1. 2011.01.24 19:29

  Nagi kaip miela malonu sutikti žmogų su lygiai tokiu pačiu muzikiniu skoniu kaip ir maniškis. Respect. :)

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.01.25 21:05

   Laura, ir smagu, ir neįprasta :) Tokią muziką nelabai daug kas klauso :)

 2. Cc
  2011.01.24 22:02

  aš tai viską žinojau, nenustebinai

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.01.25 21:06

   Būčiau nustebus, jei būčiau nustebinus. That’s why you’re best.

 3. Cc
  2011.01.25 22:56

  :****
  prie muzikos dar Muse galėjai paįvardint, nostalgijos vardan;D

 4. 2011.02.09 18:59

  Po beveik 25k minučių atsiliepsiu ir aš ;) ačiū už paminėjimą ir mano septynios tiesos:
  – laisvalaikiu mėgstu skaityti google. Todėl daug kam padedu, o man padeda servisas: letmegooglethatforyou.com;
  — esu miestanolistas. Miestą, kuriame gyvenu (tokių buvo jau du), pastoviai giriu ir kuo geriausiai žodžiais atsiliepiu ir labai nepatinka, kai sako [įrašyk-miesto-vardą] nėra ką veikti;
  — faktas kaip blynas – mėgstamiausia grupė Metallica ir noriu išmokti groti gitara jų dainą nothing else matters;
  —- Šiuo metu mėgstamiausia svajonė – nukeliauti į Australiją prie Ayers Rock
  —– Dar nešokau su parašiutu ar su guma, nešokau ir pramoginių šokių :D
  —— Pavydžių žmonėms, kurie nematė serialo LOST
  ——- Man greitai atsiranda priklausomybės. Šiuo metu esu priklausomas nuo kelių serialų, gyvo alus, reggea, ir noru įsigyti desire z :D su visomis priklausomybėmis stengiuosi po truputi kovoti

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos