Puzzle

2010.08.22 | Žymos: , ,

Gyvenantys nuosavame name žino, kiek yra visokių darbų darbelių, ypač vasarą – tai žolę nušienaut, tai gėles palaistyt ir t.t. Na, o viena rimtesnių užduočių – prisiruošti malkų žiemai, kad, didžiom pūgom užėjus, galėtum šiltai ir ramiai gyvent.  Kadangi mama ir tėtis dirba, o ir grįžę namo irgi nesėdi rankų sudėję, tai malkučių sudėjimas yra didysis mano vasarų uždavinys. Taip, galbūt tai nėra labai mergaitiškas darbas, bet dirbu nepersistengdama ir pamažu, todėl tikrai nepervargstu, o ir fizinis užimtumas labai gerai padeda atsipalaiduoti nuo besaikio sėdėjimo priešais monitorių.Aišku, norint užsiimti šia veikla reikia nebijot nei driežiukų, nei voriukų, nei varlyčių, nes jiems visiems kažkodėl labai jauku gyvent malkų krūvoj, o po to laipiot per rankas. Bet, laikui bėgant, įpranti neberėkt kiekvieną sykį, kai pamatai kurį nors gyvūną :)

Malkų dėjimas man yra kaip ir proto mankšta. Man patinka įvairios dėlionės, o malkos yra ne kas kita, kaip kiek pakeistas teterio variantas – turi dėti taip, kad tvirtai laikytųsi, sukibtų viena su kita, nes nieko nėra apmaudžiau, kai kitą rytą atėjus pamatai, kad visas tavo darbas sukritęs ant žemės. Todėl reikia mokėti strategiškai planuot. Anksčiau prie šio darbo prisijungdavo ir pusseserė, todėl galiu drąsiai sakyt, kad malkos – vienas geriausių komandos formavimo užsiėmimų. Didelių komandų vadovai, užuot mokėję milžiniškus pinigus lektoriams,  turėtų nuvežti savo darbuotojus dėti malkų – rezultatas bus tas pats. Kitą vasarą siūlau savo malkinę :)

 1. 2010.08.22 18:38

  Mėgstu iš aš malkas kraut, ramina. O tiek malkų kiek nuotraukoj, tai man atrodo laabai daug ;D

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2010.08.22 19:26

   tai čia ne maniškės, kažkur su puse tiek kovoju :D

 2. 2010.08.22 19:03

  užsiimu kaip tik dabar tuo, bet galiu prisipažinti, kad man didžiausias galvos skausmas yra varlės… net nežinau, kodėl aš jų taip kratausi… :))))

 3. Pamenu laikus, kai tekdavo ne tik tas malkas sudėti, bet prieš tai jas pagaminti iš tokių dalykų, kurie tais laikais kaladėmis buvo vadinami!

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2010.08.22 20:04

   aš labai džiaugiuosi, kad man to daryt nereikia, nes likčiau ir be kojyčių ir be rankyčių :D

   • O man rodos, kad be jų liktum, jei tą krūvą iš paveikslėlio į malkinę suneštum ir gražiai sudėliotum :D

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos