prisiLOGINom iš vidaus

2011.03.19 | Žymos: , ,

Sakoma, kad Lietuvoje yra trys milijonai krepšinio trenerių, bet, pasirodo, renginių organizatorių tėvynėje mūsų irgi ne ką mažiau.  Visi žino ne tik kaip reikia išdėlioti kėdes salėje,  bet ir kaip dėlioti pranešimus programoje, yra atskleidę tobulų afterių organizavimo paslaptį, bet kažkodėl turime tik vieną LOGIN, o  visi niurzgėjimai taip ir pasilieka tik niurzgėjimų lygmenyje. Tačiau apie negatyviusdalykus rašyti aš nenoriu, kadangi  iš dienų, praleistų Litexpo, turėsiu tik pačius geriausius prisiminimus ir tie visi mažyčiai nesklandumai, kurių,normalu kas buvo, niekaip niekaip jų nesugadins.

Praėjusiais metais, vaikščiodama Siemens arenoje,  niekaip nebūčiau pagalvojus, kad ir pati galėsiu tapti nors ir mažyte, bet vis dėlto LOGIN dalimi, todėl sužinojusi, kad šiai konferencijai reikia savanorių nė akimirkos nesudvejojusi nusiunčiau laišką, išreikšdama savo begalinį norą prisijungti prie savanorių, ir jau kitą dieną gavau žinią, kad prisijungti galėsiu. Praėjusį trečiadienį visi pasiskirstėme darbus ir aš vis dar džiaugiuosi, kad nusprendžiau jungtis prie informacinio stendo komandos, nes ir merginos,su kuriomis dirbau, buvo šaunios ir su žmonėmis pabendravau tiek, kiek niekur kitur būdama pabendravusi nebūčiau. Žinoma, kiek apmaudu, kai pirmą konferencijos dieną visiems stebint įspūdingą Aral Balkan pranešimą, turėjau stovėti prie įėjimo ir visus nukreipinėti į rūbinę, o antrą dieną vietoj Marc Sands klausymo dalinti numeriukus . Tačiau viską atperka šypsenos ir žinojimas, kad gali kažkuo pagelbėti, nesvarbu, kad ta pagalba apsiriboja parodymu kaip rasti vieną ar kitą salę :)

Kalbant apie afterparty, man patiko labai. Tik apdovanojimai gal kiek nuvylė – Naglis Šulija nelabai tas asmuo, kuris tokio pobūdžio renginį turėtų vesti, o dar tie jo sugalvoti klausimai… Bet kadangi ši procedūra ilgai netruko (kol rūkiau paskelbė pusę laimėtojų – velniškas greitis:), tai nieko labai blogo ir nesinori sakyti. Muzikinė programa pranoko mano lūkesčius šimtais procentų, tiems, kurie sako, kad ten buvo blogai, turiu vieną pasiūlymą – atsipalaiduokit, gyvenimas yra gražus :) Btw, matant, kaip tiek žmonių šokinėja pagal AC/DC Highway to hell, supranti, kad Lietuvos internautams dar reikia seno gero roko, o tai tekia nemažai vilties.

To sum up, nepaisant to, kad trečiadienį prieš konferenciją, kaip vaikai Kinoje, į 2000 LOGIN maišelių dėliojom dalomąją medžiagą; kad žadintuvas ketvirtadienį ir penktadienį buvo nustatytas 05:45; kad po pusė Litexpo turėjau vaikytis žmones, kurie palikdami paltus rūbinėje nepasiima numeriuko; kad penktadienio rytą iš 15 min priede esančios programos rankiniu būdu turėjom išbraukyti atšauktą prezentaciją; kad gyva buvau tik kava ir energetiniu ir dar daug visokių smulkmenų, kitąmet, jei tik galėsiu, aš ten būsiu. Tikiuosi, būsi ir tu :)

(Foto – mūsų team’as ZEBROS 3D variantu :)

 1. 2011.03.20 14:43

  smagu, kad prisidėjai ir ištvėrei tas dienas :) Taip, tie, kas nieko nedaro visada moka tik skųstis tuo, kas blogai, nes nežino kiek reikia darbo įdėti, kad būtų visa tai, kas buvo.
  Kas dėl programos, tai ji ir ketvirtadienį šiek tiek neatitiko :)) Ne vienam sakiau, kad nežiūrėk į tą laikraštį.

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.03.20 16:20

   Tai va va, labai džiaugiuosi viską iš vidaus pamačius, tuomet kitaip pradedi vertinti apskritai visus renginius, nes supranti kad niekas niekas pats nepasidaro :)
   O dėl programos, tai interaktyvioj lentoj viskas buvo atnaujinama, tik kad žmonės bijojo naudotis ja :)

 2. 2011.03.21 0:39

  Sveika, Agne,

  Smagu girdėti :) ir ačiū dar kartą labai labai!

  Erika

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos