Positivus Festival 2010

2010.07.03 | Žymos: , , ,

Vasara pabaigus mokyklą yra žavi tuo, kad turi teisę prašytis tėvų dovanėlės ta proga. Mano mama norėjo man pirkti žiedelius, grandinėles (nors aš tokių dalykų niekuomet nenešioju), tačiau man pavyko išsiprašyti to, ko iš tikrųjų norėjau – bilieto į Positivus festivalį Latvijoje, Salcagrivoje.

Viena pagrindinių priežasčių, kodėl mes nusprendėme keliauti į Latviją, o ne į kokį kitą panašiai kainuojantį festivalį – grupės MUSE pasirodymas. Sunku rasti tinkamus žodžius, bet galimybė pamatyti šios kompanijos pasirodymą reiškia daugiau negu daug. Neturiu jų plakatų ant sienos, nesinešioju spausdintuvu atspausdintų fotografijų piniginėje, tačiau moku daugelio dainų tekstus, o klausydama jų muzikos jaučiuosi taip gerai, kad tokio pojūčio akimirkas reikia saugoti ir branginti.Kadangi MUSE pamatyti noras buvo itin didelis, mąstėm apie keliavimą į kitą – Lenkijoje, Krokuvoje vyksiantį Coke Live Music Festival. Ir nors ten line-up’as kiek žinomesnis (The Chemical Brothers, 30 seconds to mars, N.E.R.D.), tačiau atstumas ir kaina nulėmė, kad keliausim pas brolius latvius.

Kalbant apie atlikėjus, tai be MUSE, Scissor Sisters ir lietuviškųjų Happyendless, kitų grojančių grupių pavadinimus matau pirmą kartą. Na, bet laiko dar yra, pasikviesiu youtube į pagalbą,o ir šiaip, atrasti ką nors netikėto visuomet yra gerai. Pasižiūrėjus į praėjusių metų nuotraukas, laimingus žmonių veidus, gražią gamtą, panašu, kad liūdna nebus. Tuo labiau, kad, mano nuomone, kuo jau kuo, bet pozityviu požiūriu didžiuotis tikrai galime.

Skaičiuojame likusias dienas (13), valome palapines, pakuojame miegmaišius, kaupiam alaus atsargas ir tikimės kelyje sutikti į pozityvias linksmybes keliaujantį būrių laimingų tautiečių.

 1. Vidmantas
  2010.07.05 12:11

  Laba diena :] Mes taip pat keliausime (5 ar 6 žmonių kompanija) į šį festivalį ir žinau koks tas jausmas nekantriai laukti ir skaičiuoti dienas iki tokio reikšmingo įvykio… Aš asmeniškai esu labai didelis Muse fanas ir tai bus pirmas kartas, kai juos pamatysiu gyvai. Laukiu nesulaukiu! Na, tikiuosi pavyks susitikti veiksmo vietoje :)

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2010.07.05 18:04

   smagu! :) man atrodo, jog nemaža lietuvaičių ten bus :)

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos