Labai trumpas, bet naudingas patarimas

2011.03.26 | Žymos: , , , ,

Vaikai (ir ne tik), eikit skaityt knygų! Tų paprastų, popierinių. Skaitykit naktimis, pasišviesdami prožektoriais. Pasislėpę po antklode, kad mama (žmona/vyras/vaikai) nepamatytų. Skaitykit ir fantazuokit.  Liūdėkit ir džiaukitės. Užvertę paskutinį knygos puslapį jauskitės kaip išsiskyrę su artimu draugu. Skaitykit tas pačias knygas po kelis kartus. Išmokit ištraukas mintinai. Knygos yra gėris, kuriuo  galite taip lengvai naudotis, tai būkit protingi ir nepraraskit šios galimybės.

 1. 2011.03.26 17:37

  Vaikai, tik neklausykit tetos Agnes patarimų. Tapykit akis, nes jų naujų niekas nebeduos. Sugadinsit – liksit visam gyvenimui žabaliai.

  Geriau eikit krepšinio ar futbolo pažaisti.

  O knygos… jas geriausia klausyti. Žinoma, klausantis gauni papildomo skaitovo emacijų krūvį.. Bet tai geriau nei akis gadinti.

  Ane ?

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.03.26 21:35

   Teta Agnė nepritaria šitai nuomonei, nes knygų skaitymas ugdo vienokius dalykus, sportas kitokius ir abu yra vienodai reikalingi :)
   o garsinės knygos negali skaityti, tu ją klausai, o čia jau du visai skirtingi dalykai :)

 2. 2011.03.26 19:26

  Aš už skaitymą. Blog’o rašymas, nepertraukiamas spoksojimas į kompiuterio ekraną ir panašūs šiuolaikiniai gėriai kenkia akims ne ką mažiau nei popierinių knygų skaitymas:-)

  Agne, gal turi kokių rekomendacijų?:-)

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.03.26 21:38

   ui, iš manęs patarėja nekokia, bet dabar va skaitau Coupland’o „Gyvenimas po Dievo“ tai nemažai gerų minčių yra. Šiaip tai visada rekomenduoju Parulskį ir Irvingą. Šitie du niekada manęs nenuvilia. Bet čia priklauso nuo to, kokio pobūdžio literatūrą mėgsti :)

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos