Kur dingo lygios galimybės?

Šiandien užtikau va tokį darbo skelbimą. Žiūrėjau žiūrėjau ir niekaip nesupratau, kodėl tokio darbo negalėtų dirbt moteris. Dar vienas iškilęs klausimas, kada didžioji dalis Lietuvos darbdavių išmoks rašyti žodį SIŲSTI, arba, jei neišmoks, tai bent nereikalaus darbuotojams ją mokėti puikiau negu puikiai.

 1. Matas
  2011.03.30 14:05

  Tiesiog moterys per daug kalba. Kada nors suprasi. :)

 2. Mieloji, praleidai svarbią informaciją – tai židinių parduotuvė. Esu dirbęs būtent tokį darbą, tik man braižyt neteko, tam buvo atskiras žmogus.
  O skelbimas reiškia, kad „tiesioginis prekių pardavimas“ yra panašiai: ateina žmogus, papasakoji apie kokią nors kapsulę, kaip ji veikia ir panašiai, sakykim žmogus susidomi, nusiperka. O tai reiškia, kad tu paimi pinigus, apiformini, tada pasiimi elektrinį krautuvą (o dar ne visos parduotuvės tokius turi, o jei turi, nereiškia, kad jis labai naudingas bus), pagriebi prekę ir priveži prie mašinos. Taip, ne įkeli į mašiną, o priveži. Nes tie krautuvai realiai tinkami pakraut į mikroautobusus, o ne mašinas. Ką tada darai? O gi dviese su kolega krauni rankomis 150-250 kg.
  Vis dar stebiesi, kodėl jie nori vyro? Patikėk, pirmą savaitę taip per dieną pakraunant 5-15 kapsulių (jau nekalbu apie visą kitą), darbo dienos pabaigoj rankos jau kaip nutirpusios būna. O nugara… heh.

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.03.31 1:41

   ok, bet kodėl tada prie reikalavimų nėra pvz fizinės ištvermės? nes, reikia pripažinti, būna tokių vyrų, kuriuos stipresnis vėjas lengvai gali nupūst. :)

   • Į Maximos sandėlio kroviko reikalavimus irgi to neįrašo.
    Jauties diskriminuojama? :(

    • Profilio nuotrauka (Agnė)
     2011.03.31 2:04

     bet ten bent parašo, kad kroviko ieško ir žinai, kas laukia. o čia galvoji, kad galėsi kasdien vaikščiot į darbą su išeiginiai lakuotais batais, o tau pyst kapsulę (?) į rankas. nekažką.
     diskriminuojama nesijaučiu, nes į tokius darbus nesidairau/nesidairysiu, mačiau kartą tą AutoCAD ir užteko visam gyvenimui. tiesiog šiaip, keista, kad taip konkrečiai ieško lyties, nors gal ir gerai, moteriškėm nereikalingų vilčių nesuteikia :)

 3. 2011.04.01 17:57

  Na c’mon. Mes tai neverkšlenam, kad dauguma rubų ar papuošalų parduotuvių ieško būtent konsultančių ;)

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos