Kaip aš uždirbau iš reklamos

2011.04.09 | Žymos: , ,

Advertising is the ability to sense, interpret… to put the very heart throbs of a business into type, paper and ink. -Leo Burnett

Kas žino, kas ne, bet Lietuvos internetuose yra toks puslapis www.bestads.lt, kurį aš labai mėgstu dėl, kaip galima suprasti iš pavadinimo, ten talpinamų gerų reklamų. Vieną gražią dieną, mano naujienų skaitytojas  vietoj naujos reklamos išmetė štai tokį darbo pasiūlymą. Reikalas paprastas – įdedi vieną reklamą – gauni litą. Sudedi penkiasdešimt – tiek litų tau pervedama į sąskaitą.  Kas gali būti paprasčiau? Ir nors po tuo skelbimu buvo visokių skeptikų komentarų, jog pasipils šimtai neįdomių reklamų, o galų gale niekas tų litų neišmokės, nieko panašaus nebuvo.  Iš vienos pusės, nieko labai ir tokiu atveju nebūčiau praradusi, kadangi ir anksčiau didelę laiko dalį naršant internete skirdavau reklamų peržiūrai.

Tas 50 reklamų dėliojau kiek ilgiau negu mėnesį, kadangi bet kuo dalintis su visuomene nesinorėjo, o ir šaltinių nebuvo itin daug. Anksčiau, be bestads.lt, dar lankydavau Creative Criminals, o dabar pradėjau stebėti tikrai neblogus tinklaraščius adgoodness, I believe in advertising ir Osocio (šitas man labai patinka, nes čia daug geros socialinės reklamos).  Vien tik atradimai! Kol pavasaris dar už kalnų ir pati geriausia veikla yra sėdėti apsikabinus kompiuterį, manau, su šia veikla dar turėsiu reikalų, o vėliau žiūrėsim :). ( Beje, mano sudėliotas reklamas galima rasti čia.)

 

P.S. Aš vis dar ieškau rimto darbo, o kokia aš šauni galima paskaityti čia :)

 1. 2011.04.09 20:00

  sėdėti apsikabius kompiuterį niekada nėra geriausia veikla. nei žiemą, nei rudenį, nei lyjant, nei sergant, nei valgant:)

  ar jau pirkai ką už tuos pinigėlius?

 2. Profilio nuotrauka (Agnė)
  2011.04.09 20:10

  Girdėjote viešpaties žodį :D

  Gyvensiu iš jų kitą sav :D

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos