Kai užaugsiu, sukursiu facebooką

Jau baigia įpusėt antri metai kremtant moklus VU KF. Apie tai, kaip sekėsi pirmas semstras rašiau čia, apie antrąjį – čia. Kadangi tuoj sesiją, greitai parašysiu ir apie trečią. O šitą įrašą rašau todėl, kad šiandien gavau atsakymą į didįjį mane ir daugelį kolegų kamuojantį klausimą – KĄ VEIKSIM BAIGĘ UNIVERSITETĄ. Atsakymas iš dangaus nenukrito – jis buvo pateiktas naujoje knygelėje apie VU, kuri į kairę ir dešinę dalinta maumučiams, nežinantiems, kur stoti ir atėjusiems į Alma Matter atvirų durų dienas.

Pateikiu ir jums.

Nepasakyčiau, kad labai nustebau – aš jau seniai svajojau užkariauti pasaulį. Bet dabar bandau galvoti, kiek kartu per paskaitas kažkas kalbėjo kad ir pvz. apie tinklaraščius. Ant vienos rankelės pirštų paskaičiuot galima, nors gali būt taip, kad visi šitie užkariavimai aptarinėti tada, kai manęs nebuvo. Tuomet jau liūdniau. Bet šiaip tai fun specialybė skamba, nėra kaip užginčyti.

Tas raudonas brūkšnelis atžymėtas naujos, nuo rudens komfake būsiančios specialybės aprašyme. KŪRYBOS KOMUNIKACIJA. Not bad, m? Sunkmetis yra sunkmetis – visiems reikia kaupt lėšas vienokiais ar kitokiais būdais. Įdomu tai, kad mokys organizuoti ir vesti apdovanojimus, kurių net nėra šalyje (o gal čia turėjo būt pokštas? nesuprasi tų aukštų protų).

Na ką, komfakas priot. Šiandien bent ramiai miegosiu, visgi ne kasdien sužinai atsakymą, į metus kamavusį klausimą.

 1. 2011.12.08 22:55

  Gal kai atnaujino aprašymą, atnaujino ir programą pirmam kurse? :)) Draugiškai ir ‘didingai'(galvoje nekyla kitoks apibūdinamas dabar) tie aprašymai skamba, tačiau, manau, kad nuo paties studijuojančio priklausys kaip didingai viskas bus :)

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.12.09 1:23

   kiek žinau, vietoj aukštosios matematikos programvimą įdėjo, tai čia gal tuo remiantis ir kalba apie fb:D o šiaip, manau, čia kažkas gerai pašmaikštavo, tik ne visi tokius šmaikštumus suprast gali:)
   dėl pačių studijų, tai man visai patinka, tikrai neturiu kuo skųstis, lieka laiko viskam :)

 2. mAtomAs
  2011.12.10 3:29

  Pokštas >>

  1) „2008 metais buvo organizuoti pirmieji lietuviško kino apdovanojimai „Sidabrinė gervė”, skirtus pagerbti geriausius šalies kino profesionalus: tiek individualius kūrėjus (operatorius, kompozitorius, aktorius), tiek kolektyvines grupes (geriausias vaidybinis, dokumentinis, televizijos ar trumpametražis filmas). Taip pat pradėta graži tradicija – buvo įteikta „Auksinė gervė“ už viso gyvenimo nuopelnus kinui operatoriui Jonui Griciui, režisieriui Marijonui Giedriui ir aktoriui Donatui Banioniui.“

  2) „„Auksinė gervė“ atiteko legendinei Lietuvos kino aktorei Eugenijai Pleškytei.“

  3) „„Auksinės gervės“ apdovanojimas už nuopelnus lietuviškam kinui atiteko garsiam lietuvių kino režisieriui ir scenarijų autoriui Arūnui Žebriūnui.“

  „2011

  Ketvirtus metus iš eilės vykdoma nacionalinių kino ir televizinio kino apdovanojimų „Sidabrinė gervė“ ceremonija vyks 2011 m. gegužės 27 d. Kongresų rūmuose, Vilniuje. Tiesioginę renginio transliaciją vykdys Lietuvos nacionalinė televizija. Šiemet į renginį planuojama pakviesti 600 nusipelniusių kino, meno, verslo atstovų. Tai bus vakarietiški apdovanojimai, kurie tarsi paskatins išeiti iš savo kiemelio, savo gatvelės ar savo mažo televizoriaus į didesnę salę, į erdvesnį ekraną, į platesnį kino pasaulį, praktiškai įminti kulnu į Holivudą, kuris, kaip besakysime, vis tiek yra etalonas, – visi nori ten filmuoti, ten vaidinti, ir pan.
  ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
  Pirmą kartą renginio istorijoje suteikiama galimybė 400 kino mėgėjų įsigyti bilietus į renginį.“

  Ar kas buvot, vaikai, renginyje?

  P.S. vis tik labiau būtų labiau tikęs „Sidabrinės gervės“ pavadinimas lankstinuke.

  • Profilio nuotrauka (Agnė)
   2011.12.10 10:59

   Nebuvom.

   O apie „Auksines gerves“ žinojau. :)

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos