judam.

2010.08.28 | Žymos:

Pirmadienį keliu sparnus.  Dabar kambarys pilnas daiktų ir dėžių,krepšių, į kuriuos tie daiktai turi tvarkingai sugult, bet rankos kažkaip nekyla.  Būtų gerai, jeigu įvyktų stebuklas ir visa spinta teleportuotųsi į naują gyvenamąją vietą. O gyvensiu barake, Saulėteky, aštuntam šešiolikaaukščio aukšte. Jaudintis kaip ir nėra ko, nes žmones, su kuriais dalinsiuosi patalpas, pažįstu geriau nei gerai. Bet yra baimė, kad įpratimas gyvent vienai, turėt savo kambarį, į kurį sesė eidavo tik esant būtinybei, dabar smarkiai pakiš koją – neturėsiu tos atskiros erdvės, kur būtų galima nuo visų pabėgt. O ir nuolatinė migracija koridoriuose, eilė į vonią ar bendra virtuvė tikrai nėra tai, kas mano pasauliui įprasta.  Bet, tikiuosi, viskas bus gerai, ir galiausiai neįsivaizduosiu kitokio gyvenimo. Nes, kai pagalvoji, visa kita nepaprastai gerai – ir kambarys neapsilaupęs, ir kaina gera, ir nėra kontrolės prie durų, ir fakultetas tik per kelią perėjus, ir žmonės liūdėt neleis, ir t.t. – tik džiaukis. Aš ir džiaugiuosi, tik su nerimu širdy.

Trečiadienį – penktadienį buvau Komunikacijos fakulteto fuxų stovykloj. Informologai PRIOT,  KomFakas PRIOT – nesitikėjau, kad žmonės bus toooookie fantastiški.  Labai džiaugiuosi, kad, jei tik viskas gerai, ateinančius keturis metus praleisiu tikrai įdomioj kompanijoj.Aišku, nereikia prisikalbėt, nes visko gali būt, bet aš tikiu, o tikėjimas – geras dalykas.  Nepaprastai laukiu rugsėjo pirmos, noriu, kad kuo greičiau gyvenime atsirastų nauji dalykai, nauja veikla, nes ši laukimo-nieko neveikimo vasara, švelniai tariant, nužudė. Planų yra, reikia tik gero vėjo :)

Šiandien sėdėjau parke prie mokyklos ir laukdama draugės žiūrėjau į fontaną. Keista, kad jis nebebus kasdieniniame matymo lauke. Bet, laikui bėgant, atsiras naujas fontanas, naujos pušys, nauji suoliukai, kad ir kitokiam pavidale. Man patiko stovykloj strateginės raidos prodekano R. Laužiko palinkėjimas, kad pasistengtume, kuo greičiau už savęs uždaryti mokyklos duris. Be abejonės, niekas nepakeis gražiausių prisiminimų, niekas nepakeis tų dienų, bet reikia judėt pirmyn,nes toliau laukia gyvenimas.  Ir visiškai neverta, kad būtasis laikas užgožtų būsimąjį.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=cit6D1yzl_8[/youtube]

O dabar – priekį…

Komentavimo galimybė šiame įraše yra išjungta.
Dienos akcijos | Dovanos | Nuolaidos
Eiti prie įrankių juostos